• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Благодійна допомога

Благодійна допомога

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289 "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків", відповідно до статей 30, 68 Закону України «Про освіту» від 5 вересня 2017 року № 2145-VIII, п.3 листа Міністерства освіти і науки України від 13.10.2017 № 1/9-554 «Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту», з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти ми створили на сторінках нашого сайту рубрику «Благодійна допомога», в якій систематично будемо розміщувати інформацію щодо залучення та використання бюджетних коштів, благодійної та спонсорської допомоги у нашому закладі дошкільної освіти.

Роз’яснення щодо інструментів благодійності

Відповідно до ст. 5 Закону України “Про благодійну діяльність та благодійні організації”, благодійники спільно чи індивідуально можуть здійснювати благодійну діяльність на підставі добровільного вибору одного або кількох таких її видів:
 • безоплатна передача у власність бенефіціарів коштів, іншого майна, а також безоплатне відступлення бенефіціарам майнових прав;
 • безоплатна передача бенефіціарам права користування та інших речових прав на майно і майнові права;
 • безоплатна передача бенефіціарам доходів від майна і майнових прав;
 • безоплатне надання послуг та виконання робіт на користь бенефіціарів;
 • благодійна спільна діяльність та виконання інших контрактів (договорів) про благодійну діяльність;
 • публічний збір благодійних пожертв;
 • управління благодійними ендавментами;
 • виконання заповітів, заповідальних відказів і спадкових договорів для благодійної діяльності;
 • проведення благодійних аукціонів, негрошових лотерей, конкурсів та інших благодійних заходів, не заборонених законом.

Благодійні внески в грошовій формі, призначені для Зміївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Зміївської міської ради,

зараховуються на рахунок:

№ 31551301133687 в ГУДКСУ у Харківській області,

МФО 851011, ЄДРПОУ 04058674

в призначенні обов'язково вказати:

благодійна допомога Зміївському ДНЗ (ясла-садок) №1

з зазначенням конкретної цілі використання коштів.

Якщо цілі не зазначені, шляхи спрямування благодійного внеску визначаються керівником закладу - набувача відповідно до першочергових потреб, пов'язаних виключно з основною діяльністю закладу.
Для передачі благодійної допомоги у вигляді товару, послуг, робіт благодійник повинен мати: документи, що підтверджують право власності на товар та справедливу (ринкову) вартість товару. Це може бути договір купівлі - продажу або накладна на придбання.
При оплаті за послуги квитанція про оплату благодійником відповідних послуг, тощо. Передача товару, послуг, робіт здійснюється на підставі акту прийому - передачі (акт оприбуткування матеріальних цінностей).
Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.